O NAS

GEMMA – second hand i outlet – Twój sklep z odzieżą teraz także ONLINE!

Na rynku odzieżowym istniejemy już prawie 20 lat, jesteśmy czołową siecią sklepów z odzieżą second hand oraz outlet w Warszawie i okolicach. Obecnie mamy 6 sklepów stacjonarnych, w których sprzedajemy odzież w systemie „na wagę”. Większość towaru pochodzi ze Skandynawii, a także z Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii. Towar, który oferujemy to unikalny mix odzieży i obuwia – wiele z tych produktów nigdy nie było oferowanych na polskim rynku. 

Doskonale wykonana, oryginalna odzież oraz świetna jakość w stosunku do ceny – sprawdź nas juz teraz!

Od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem uruchomienia platformy sprzedaży w internecie, obecna sytuacja (koronawirus) przyczyniła się do przyspieszenia naszej decyzji.

Co najważniejsze dla naszych klientów – mamy nieprzebrane ilości świetnej odzieży do sprzedania oraz dostęp do świetnych ofert outletów, stocków odzieżowych itp.

Wszystkie produkty oferowane przez nas są aktualnie dostępne w magazynie i gotowe do wysyłki. Zdjęcia, które umieszczamy są wykonane przez nas i przedstawiają faktyczny stan produktu. 

Produkty nowe pochodzą z końcówek serii, nadprodukcji lub zwrotów konsumenckich. Nie sprzedajemy rzeczy z defektami. 

Odzież używana w naszej ofercie to nasza najlepsza selekcja odzieży second hand, są to wyłącznie rzeczy nowe lub prawie nowe.

Znajdziecie u nas też sporo perełek z second handu, takich jak obuwie, akcesoria oraz różnego rodzaju artykuły sezonowe (np. odzież na motocykl, sprzęt narciarski, łyżwy itp). 

Dane firmy:

GEMMA Łukasz Gil

ul. Piłsudskiego 37

05-120 Legionowo

NIP: 125-117-86-87

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!